Co daje gwiazda directFootball

Właściciele Akademii mają pewność, że:
  • Treningi w Akademii są dostosowane do wieku zawodników. Zapewniają poprawny rozwój umiejętności piłkarskich oraz ogólnosportowych. 
  • Proces opracowania treningów uwzględnia kompletny rozwój młodego piłkarza.

Rodzice:
  • Gwiazda akademii to czytelny znak dla rodziców, że konkretna akademia jest najlepszymi miejscem w danej miejscowości dla ich pociechy. Trenujące dziecko będzie miało zapewniony trening na dobrym poziomie oraz akademia zapewnia stabilność szkolenia i wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Lokalne Władze:
  • Gmina, Powiat lub Miasto dofinansowując różne aktywności sportowe na swoim terenie wezmą pod uwagę, że dana Akademia szkoli młodzież na zweryfikowanym poziomie. Dzięki temu może przeznaczyć większe środki na wsparcie certyfikowanej Akademii.
Akademia, która pozytywnie przejdzie proces certyfikacji otrzymuje Gwiazdę DirectFootball. Jest to certyfikat jakości potwierdzający dobry poziom sportowy i organizacyjny.

Akademia dostaje Gwiazdę w postaci certyfikatu papierowego, logo na swoją stronę internetową oraz specjalnego listu rekomendacyjnego wysyłanego bezpośrednio do władz lokalnych informującego, iż na ich terenie funkcjonuje dobra akademia piłkarska, którą warto wspierać.